"הדבר המרכזי שיכול לקבוע אם נצליח או נכשל בחברה, הוא היכולת שלנו לתקשר עמה ובדרך כלל בתחום הזה אנחנו נופלים. כתוצאה מכך לא מאושרים גם בחיי הזוגיות והמשפחה שלנו. הידע הבסיסי שלנו לא מגיע ממערכות החינוך, אלא בעיקר מהבית ובמידה ונקבל את הכלים לשיפור היחסים והתקשורת בתוך המשפחה, קל וחומר שבאותם כלים נוכל להשתמש ולצאת לסביבה החיצונית. להורים יש חוסר בידע כזה ולכן גם הם כזוג, וגם הילדים, מאותגרים בנקודה זו וכתוצאה מכך יותר מ-50% מהזוגות מתגרשים. הדוגמא שהילדים מקבלים לוקה בחסר, לכן אחוז גדול מהם מדרדר לסמים, זנות, דכאון, רווקות ממושכת, חוסר רצון להקים משפחה ועד התאבדות. ההיסטוריה המשפחתית גורמת לעלייה בנפגעי הנפש ואנחנו רוצים להציע "רפואה מונעת" לכל מה שפרטנו הנ"ל".
צוות B.Y.

מי אנחנו

B.Y, מורכבת במרכזה משתי משפחות:
מארק ודינה יגודייב,
ביתם ובעלה – יעל ואמי בוטילקוב.

החברה פועלת על פי גישת מר”ב (מרחב רגשי בטוח) המשלבת את  גישת הדפרנציאליזם (מהות – הזוגיות), עין הבדולח ותאוריית ההתקשרות.

החזון שלנו

להעניק לזוגות לפני נישואין את כל הכלים להבין
האם הפרטנר שלצידם ראוי לקשר,
איתו יקימו זוגיות איתנה ויציבה,
שמעניקה חופש, שוויון יחסי, העצמה,
התפתחות אישית וזוגית ועוד,
ובכך למזער את אחוזי הגירושין. 
ראינו את הנחיצות שבהקמת פרוייקט חברתי שעוסק
בבניית זוגיות ומשפחה מוצלחות,
כדי שתיווצר סביבה בטוחה עבורנו ועבור ילדינו.
אנו משקיעים את משאבינו להקמת קהילה
של זוגות ומשפחות
בה ימומשו הכלים שניתנים בתכניות הליווי שלנו. 

מה אנחנו עושים

ליווי פרטני וקבוצתי לרווקים ורווקות,  ייעוץ אישי/זוגי ותכניות ליווי לזוגות לפני נישואים ונשואים טריים, אימון אישי לגברים רווקים, מפגשי קהילה וטיולים לזוגות.

אנחנו מעניקים כלים לבניית זוגיות ומשפחה, כסביבה שמקדמת הצלחה בכל תחומי החיים כגון: בריאות, ביטחון והעצמה אישית, סיפוק, אושר ותקשורת בינאישית. 

מייסדי B.Y

אמי בוטילקוב - מאמן אישי ליצירת זוגיות, מנחה סדנאות העצמה לנשים וגברים, מנחה מעגלים פורצי דרך לנשים וגברים, מרווקות לקשר עם משמעות. הוסמך כמאמן אישי בתו"ת תקשורת ותוצאות.
יעל בוטילקוב - הוסמכה כיועצת זוגית והורות זוגית במכון לה-וידה, המכון לחקר והוראת יחסי המינים. מרצה לזוגיות ואשת חינוך, בוגרת תואר ראשון לחינוך לגיל הרך במכללת אחווה. ניסיון ביעוץ, הוראה, הנחיית קבוצות וערבי הכרויות, הפעלות גיבוש לילדים ומבוגרים.
דינה יגודייב - אחות מוסמכת ומנחת סדנאות למשפחות, בעלת תואר ראשון במסלול מנהיגות חברתית, בו התמקדה במחקר בנושא הזוגיות והמשפחה.
מארק יגודייב - מנחה ארועים וסדנאות, בעל ניסיון בהנחיית קבוצות.

סיפור אישי

הסיפור שלי מתחיל באוגוסט 2012, לאחר שהתגרשתי. הייתי מוסיפה גם עוד כמה שנים קודם לכן, כשהייתי בת 16, תלמידת תיכון.
חזרתי בתשובה, למדתי זוגיות מ-א’-ת’ (על פי היהדות). לאחר מכן, ניתחתי מגוון תיאוריות במשך 11 שנים.
ובניתי את עצמי. שאפתי לבנות זוגיות ולהקים משפחה מצליחה ויציבה, שתהווה מודל לחיקוי עבור ילדיי (לעתיד).
פגשתי באכזבה וייאוש כשראיתי שאצלי זה לא עבד, התגרשתי, והחלטתי שלעולם לא אתחתן שוב.
אז מה קרה בסופו של דבר עם הזוגיות שלי? המחשבה על הכישלון לא הניחה לי והיה לי ברור, שרבים כמוני, חווים את הסלידה ואת חוסר האמון בתא הזוגי/משפחתי.
ראיתי לנגד עיני, שבקצב הזה, החברה פשוט תלך ותתפרק, כי היום יותר ויותר רווקים לא רוצים להתחתן ואחוזי הגירושין עולים. בזכות הרקע המקצועי שלי והניסיון המקצועי והאישי שצברתי גם בנישואיי הראשונים וגם בנישואיי הנוכחיים (והאחרונים),
הבנתי מה עובד ומה ממש לא.
משנת 2012 (לאחר הגירושין), התחלתי לארגן ערבי היכרויות וטיולים לרווקים ורווקות בעמותה בה התנדבתי.
עסקתי בייעוץ כ-6 שנים, ואת בעלי, אמי, הכרתי בערב ההיכרויות (הראשון שאירגנתי), כמשתתף.
לאחר שנתיים של ידידות, הפכנו לזוג וכשנה לאחר מכן היינו מתחת לחופה… הייתי בטוחה בבחירה שלי, מכיוון שכבר הייתה לי מפה ברורה, איך לבחור את בן הזוג הטוב ביותר עבורי, את המפה הזאת אני שואפת לחלוק עם כל אחד ואחת, כדי שיוכלו להבין מהו פרטנר ראוי לחיים וכמובן לקצור פירות מהקשר הזוגי.
אמי ואני ייסדנו את B.Y, לאחר הכשרה מקצועית, אני כיועצת נישואין מוסמכת והוא כמאמן אישי. מתוך הכלים שרכשנו , שמייצרים הצלחה, יצרנו ואנחנו עדיין מייצרים, תכנים וסרטונים שפונים לזוגות, שמעוניינים לבנות קשר רציני ויציב, כזה שיניב בסופו של דבר אושר וסיפוק גדול!