"הדבר המרכזי שמשפיע על רמת ההצלחה שלנו בחברה, הוא היכולת שלנו לתקשר עם הסביבה הקרובה והרחוקה שלנו. בימינו, רבים נוטים לברוח מהתקשרות טובה ופונים לתקשורת וירטואלית. כתוצאה מכך אנשים רבים לא מאושרים גם בקשר הזוגי והמשפחתי שלהם. יכולות התקשורת שלנו לא נלמדות במערכות החינוך, אלא בעיקר בבית, ובמידה ונקבל את הכלים לשיפור היחסים והתקשורת בתוך המשפחה, קל וחומר שנוכל להשתמש בכלים הללו בסביבה החיצונית. לרב ההורים כיום, יש חוסר בכלים תקשורתיים מיטיבים ולכן גם הם כזוג, וגם הילדים, חשים מאותגרים. כתוצאה מכך יותר מ-50% מהזוגות מתגרשים. הדוגמא שהילדים מקבלים לוקה בחסר, לכן אחוז גדול מהם חווה קושי בתקשורת בחייו כילד, כנער וכמתבגר, מה שמוביל לשימוש בחומרים שעוזרים לו לתקשר כמו אלכוהול וסמים, וחלק גדול אף חווה סמפטומים של דכאון בגיל צעיר. ובעתיד גם רווקות ממושכת ו/או חוסר רצון להקים משפחה. הקשרים המשפחתיים כיום גורמים לעלייה באחוז הפונים לסיוע נפשי ואנחנו, B.Y פשוט ליצור אהבה מציעים "רפואה מונעת", בה כל רווק ורווקה שעובר דרכנו, יוצא עם מירב הכלים ליצירת זוגיות שעובדת ומשרה טוב גם על דור ההמשך.
מייסדי B.Y פשוט ליצור אהבה

מי אנחנו

B.Y, מורכבת במרכזה משתי משפחות:
מארק ודינה יגודייב,
ביתם ובעלה – יעל ואמי בוטילקוב.

החברה פועלת על פי גישת מר”ב (מרחב רגשי בטוח) המשלבת את  גישת הדפרנציאליזם (מהות – הזוגיות), עין הבדולח ותאוריית ההתקשרות.

החזון שלנו

להעניק לכל אדם שמעוניין לחוות קשר זוגי, את מירב הכלים, כדי להבין האם הפרטנר שלצידם ראוי לקשר, איתו יקימו זוגיות איתנה ויציבה, שמעניקה חופש, שוויון יחסי, העצמה, התפתחות אישית וזוגית ועוד ובכך למזער את אחוזי הגירושין. ראינו את הנחיצות שבהקמת פרוייקט חברתי שעוסק
בבניית זוגיות ומשפחה מוצלחות,
כדי שתיווצר סביבה בטוחה עבורנו ועבור ילדינו.
אנו משקיעים את משאבינו להקמת קהילות של רווקים, של זוגות ושל משפחות בה ממשים את הכלים שניתנים בתכניות הליווי שלנו. 

מה אנחנו עושים

ליווי פרטני וקבוצתי לרווקים ורווקות,  ייעוץ אישי/זוגי ותכניות ליווי לזוגות לפני נישואים ונשואים טריים, אימון אישי לגברים רווקים, מפגשי קהילה וטיולים לזוגות.

אנחנו מעניקים כלים לבניית זוגיות ומשפחה, כסביבה שמקדמת הצלחה בכל תחומי החיים כגון: בריאות, ביטחון והעצמה אישית, סיפוק, אושר ותקשורת בינאישית. 

מייסדי B.Y

אמי בוטילקוב - מאמן אישי ליצירת זוגיות ומנחה NLP, מנחה סדנאות העצמה לנשים וגברים, מנחה מעגלים פורצי דרך לנשים וגברים, מרווקות לקשר עם משמעות. הוסמך כמאמן אישי בתו"ת תקשורת ותוצאות.
יעל בוטילקוב - הוסמכה כיועצת זוגית והורות זוגית במכון לה-וידה, המכון לחקר והוראת יחסי המינים. מרצה לזוגיות ואשת חינוך, בוגרת תואר ראשון לחינוך לגיל הרך במכללת אחווה. ניסיון ביעוץ, הוראה, הנחיית קבוצות וערבי הכרויות, הפעלות גיבוש לילדים ומבוגרים.
דינה יגודייב - אחות מוסמכת ומנחת סדנאות למשפחות, בעלת תואר ראשון במסלול מנהיגות חברתית, בו התמקדה במחקר בנושא הזוגיות והמשפחה.
מארק יגודייב - מנחה ארועים וסדנאות, בעל ניסיון בהנחיית קבוצות.

סיפור אישי

הסיפור שלי מתחיל באוגוסט 2012, לאחר שהתגרשתי. הייתי מוסיפה גם עוד כמה שנים קודם לכן, כשהייתי בת 16, תלמידת תיכון. חזרתי בתשובה, למדתי זוגיות מ-א’-ת’ (על פי היהדות). לאחר מכן, ניתחתי מגוון תיאוריות במשך 11 שנים. ובניתי את עצמי. שאפתי לבנות זוגיות ולהקים משפחה מצליחה ויציבה, שתהווה מודל לחיקוי עבור ילדיי (לעתיד).

פגשתי באכזבה וייאוש כשראיתי שאצלי זה לא עבד, התגרשתי, והחלטתי שלעולם לא אתחתן שוב.

אז מה קרה בסופו של דבר עם הזוגיות שלי? המחשבה על הכישלון לא הניחה לי והיה לי ברור, שרבים כמוני, חווים את הסלידה ואת חוסר האמון בתא הזוגי/משפחתי.

ראיתי לנגד עיני, שבקצב הזה, החברה פשוט תלך ותתפרק, כי היום יותר ויותר רווקים לא רוצים להתחתן ואחוזי הגירושין עולים. בזכות הרקע המקצועי שלי והניסיון המקצועי והאישי שצברתי גם בנישואיי הראשונים וגם בנישואיי הנוכחיים (והאחרונים),

הבנתי מה עובד ומה ממש לא.

משנת 2012 (לאחר הגירושין), התחלתי לארגן ערבי היכרויות וטיולים לרווקים ורווקות בעמותה בה התנדבתי.
עסקתי בייעוץ כ-6 שנים, ואת בעלי, אמי, הכרתי בערב ההיכרויות (הראשון שאירגנתי), כמשתתף.

205A5853

לאחר שנתיים של ידידות, הפכנו לזוג וכשנה לאחר מכן היינו מתחת לחופה… הייתי בטוחה בבחירה שלי, מכיוון שכבר הייתה לי מפה ברורה, איך לבחור את בן הזוג הטוב ביותר עבורי, את המפה הזאת אני שואפת לחלוק עם כל אחד ואחת, כדי שיוכלו להבין מהו פרטנר ראוי לחיים וכמובן לקצור פירות מהקשר הזוגי.

אמי ואני ייסדנו את B.Y, לאחר הכשרה מקצועית, אני כיועצת נישואין מוסמכת והוא כמאמן אישי. מתוך הכלים שרכשנו , שמייצרים הצלחה, יצרנו ואנחנו עדיין מייצרים, תכנים וסרטונים שפונים לזוגות, שמעוניינים לבנות קשר רציני ויציב, כזה שיניב בסופו של דבר אושר וסיפוק גדול!