אתה מרחק נגיעה מהזוגיות שלך, השנה תיהיה לך אהבה!

 • תחזק את הביטחון והדימוי העצמי שלך
 • תדע איך להתנהל עם נשים
 • תשחרר מחסומים וחששות כדי שתוכל לפרוץ קדימה
 • תרגיש בטוח בעצמך לעשות את הצעד לאהבה ולהיכנס למערכת יחסים
איך זה עובד?

בתכנית הליווי אנחנו משתמשים בכלים לשינוי דרך התת מודע מתוך עולם האימון וה-NLP, שמאפשרים לך לפתור דילמות ולהשיג את המטרות עליהן חלמת בחיים בכלל ובזוגיות בפרט!

וכבר במפגש השלישי תוכל לראות תוצאות!

ת. הליווי, כוללת:

10 מפגשים, כ-60 דק' כל מפגש, בראשון לציון, (מידע לגבי עלויות או הטבות יינתן בפגישה הראשונית עם אמי)

למי זה לא מתאים

לכל מי שלא מעוניין לעבור שינוי, להתמסר לתהליך משנה חיים או להשקיע בעצמו

למי זה מתאים

לכל מי שרוצה למצוא וליצור זוגיות שתוביל אותו להגשמה והצלחה ומעוניין לחולל שינוי משמעותי בחייו

אמי בוטילקוב

מאמן אישי ליצירת זוגיות

אמי מאמן ומנחה NLP עם נסיון של כבר יותר מ-3 שנים, מנחה סדנאות ומעגלי שיח עוצמתיים שמייצרים פריצות דרך בחיי אנשים כבר יותר מ-7 שנים.

לאמי יש מסר חשוב עבורך!

כנראה שזה קרה גם לך… כששאלת את עצמך “מה אני רוצה לעשות בחיים או בזוגיות שלי? מה יכול לעזור לי להשיג את מה שאני רוצה? וכשיש מכשול בדרך, אוותר על החלום או אתמודד?”

 

בכל פעם שעולים ספקות או שאלות, אתה פונה לאנשים שקרובים אלייך או לרשתות החברתיות. אתה משתף את אחד האנשים הכי קרובים אליך במה שאתה חווה.

הוא מתחיל לשאול אותך שאלות, והשאלות שהוא שואל מתחילות להפוך לעצות “וואי… חבל שלא עשית את זה ככה” או “מה חשבת לעצמך שפעלת ככה”. והעצות הופכות לביקורת: “איך זה כל פעם קורה לך? יש לך נטייה חזקה למשוך אלייך את המקרים האלה…”

ואז אתה מתחרט שבכלל החלטת לשתף ולפתוח את הלב…

רובנו נתקלנו במצב הזה שמאוד מאפיין את התקופה בה אנחנו חיים. אי אפשר להאשים אף אחד בכך שאין לו יכולת הקשבה. מי בכלל מלמד אותנו להקשיב?!  ברב המקרים, נקבל עצות שבפועל לא מתאימות לנו, כי כל אחד מדבר ונותן עצות מתוך המניעים, הפחדים והחששות שלו.

אז איפה נמצאות התשובות לכל השאלות?

בך!!!

לכל אחד יש מפת דרכים פנימית, שמובילה אותו ליעדים עליהם הוא חולם. האתגר המרכזי הוא העובדה שהמפה הזו נסתרת, עמוק בתוכנו, והרעשים שסביבנו מקשים עלינו לגלות ולקרוא אותה. אנחנו חיים בקצב מהיר ומבלבל, רווי הסחות דעת והנפש שלנו עמוסה. 

אנחנו רוצים לשחרר את הפוטנציאל שבנו “החוצה”, ואת זה עושים דרך שיח עם אדם, שאנחנו סומכים עליו, כזה שיודע להקשיב ולנווט, ללא ביקורת. כך אפשר להתחיל ללמוד מהו הפוטנציאל שבנו ולהתחיל לממש אותו!

איך כל זה קשור לאימון או ל-NLP? 

המאמן/מנחה NLP – מנווט את תהליך האימון, על מנת לחשוף בפנייך את הכוחות והכישורים שקיימים, אלה שייחודיים ממש לך. השינוי מתרחש ברמת תת המודע, כי כל המציאות שלנו, מה שחווינו ומה שאנחנו מאמינים, מתחבא ממש שם!

מאמן משקף ומאפשר לגלות את אותם כישורים, יכולות וידע, הדרושים, על מנת להשיג את מטרות חייך. ישנו יתרון גדול מאוד באדם מיומן אשר ממוקד רק בך ועוזר לפרוץ לדרך חדשה בחייך. מיומנות “ההקשבה הנקייה” מצד המאמן ושיח כנה מצידך (המאומן), מסובבים אותך אל תוך עולמך הפנימי. מיקוד ב-“יש” מוביל לתהליך של התבוננות, העלאת תובנות על החיים וצמיחה אישית. אווירה בטוחה שמאפשרת לך לפתח את התקשורת שלך וגם תובנות חדשות לגבי קבלת החלטות בכלל ובזוגיות בפרט.

מתוך ראיונות ותקשורת

סיפור אישי

ב-2012, אחרי שחזרתי מטיול ארוך במזרח, הדבר האחרון שחשבתי עליו זה להיכנס למערכת יחסים, כי מה אני צריך את זה? את הכאב ראש הזה? עוד מישהי בחיים שלי? מספיק יש לי בלאגן משלי בראש ואני רוצה שקט, רוצה להבין קודם כל מה אני רוצה מהחיים שלי, לאן הם מובילים אותי ולאן אני בוחר להוביל אותם, בעצמי, לבדי.

באותה תקופה, עבדתי בתור מלצר, מה שאני מכיר. מפה לשם לאחר כמה חודשים, חבר אחד סיפר לי, על ערב היכרויות שמתקיים. אמרתי לעצמי, יאללה, אני אוהב להיות ספונטני. הגעתי לערב הזה, ברחובות, לא מכיר שם אף אחד. הושיבו אותי במעגל קטן, עם בחורים ובחורות בכל מיני גילאים ומהר מאוד התחיל הערב. הכרתי אנשים מעניינים.

באיזשהו שלב, עירבבו בין המעגלים ובמעגל החדש בו ישבתי, ראיתי מולי בחורה, בלבוש מאוד צנוע, לא התייחסתי אליה כמישהי פוטנציאלית, כי זה לא משהו שאני רגיל אליו ביומיום שלי. גרתי בעבר בתל אביב וגם הייתי תקופה ארוכה במזרח, ושם כולם חצי לבושים כי חם או שפשוט נמצאים בחוף, אז זה מתבקש. אבל כאן, ראיתי מישהי בלבוש ממש אחר.

אוקיי, ברור שהיא לא אופציה מבחינתי, כי זה לא משהו שאני מכיר וזה בכלל לא חלק מהעולם שלי. כשהגיעה הפסקה, שנינו במקרה הלכנו לשירותים ומתוך נימוס דיברתי איתה, שיחת חולין, כי מה לי ולה? אין מצב שנתאים. אח”כ חזרנו למעגל להמשך הערב.

(תמונה של יעל מאותו ערב)

היה ערב נוסף כזה, הפעם בעיר אחרת, אז הלכתי גם אליו, והנה, אותה בחורה נמצאת גם שם. היינו גם שם, באותו מעגל ובסוף הערב הביאו לשם גם זוג שמלמד לרקוד סלסה, והנה אני מוצא את עצמי רוקד איתה סלסה, הכי מביך שיכול להיות לי, כי אני בכלל לא רוקד סלסה. והיא, כמובן, דתייה ולבושה בלבוש צנוע, היא לא אמורה בכלל לשמור נגיע? לא ברור לי.

עוד 3-4 ערבים מהסוג הזה ותמיד אותה בחורה המצאת שם, באיזשהו שלב התחלנו להתכתב בווטסאפ, בתור ידידים, ברור, כי מה לי ולה? לצאת איתה? אין מצב, אני לא דתי. אח”כ היא סיפרה לי שהיא הייתה חרדית ועכשיו כבר לא , פשוט הלבוש נשאר ובלי קשר היא גם בוכרית, לכן לבושה צנוע, מהבית והיא בכלל גרושה, וואו מעניין!

אז אנחנו מתכתבים, נפגשים בים עם עוד חברים, בטיולים שיצרנו ואירגנו יחד. ערב אחד לפני שעצמתי עיניים והלכתי לישון, קול פנימי לחש לי, “תתקשר אליה, תציע לה לצאת”. יום לאחר מכן, בדרכי להדריך קורס שהעברתי של גישה חינוכית שלמדתי, הקולגה שלי אמרה לי, תתקשר אליה עכשיו! ואני, “לא, אני רוצה לחכות לרגע המתאים להתקשר, ואנחנו ברכבת” אז היא לחצה עלי מספיק (מזל) ובסוף התקשרתי.

**צליל חיוג**
“הלו”
“היי יעל, מה שלומך?”
“מעולה!”
“יופי, תגידי, מה את אומרת שנצא? לבית קפה?”
“בשמחה!, אני יכולה ביום רביעי”
“מעולה באיזה בית קפה תרצי?”
“יש בית קפה שאני אוהבת בקניון ברחובות, תאסוף אותי?”

“כן בשמחה, אאסוף אותך”
“יופי מעולה, אז נתראה ברביעי”

רגע, אבל מדובר בבחורה שכל כך שונה מכל אחת אחרת שפגשתי עד היום, 
ועדיין הבנתי שכדאי לי להציע לה לצאת.

אז איך זה קרה?

 • השיח במעגלים שהשתתפנו בהם עזר לי לאט לאט, להסיר את המסיכה החיצונית, שכל כך הפרידה בינינו בהתחלה, ויכולתי לראות את האדם שהיא ואת הערכים שלה.
 • המפגשים והטיולים בהם השתתפנו ויצרנו, עזרו לי לראות אותה, בכל מיני צורות ואורות.
 • מחקרים מראים שככל שנמצאים בקרבת אדם אחר, מתחילים לחבב אותו באופן טבעי, זה פשוט בלתי נשלט.
 • כשהתכתבנו בווטסאפ, שיתפנו אחד את השניה בתפיסת החיים והעולם שלנו ובדברים טובים ופחות טובים שקרו וקורים לנו בחיים, וזה פתח את הלב שלנו, אחד לשנייה וממש הבנו מי עומד מולנו, חשוף.
 • כזוג, שמנו לעצמנו מטרה, ללוות, רווקים ורווקות  וגם זוגות בתחילת דרכם, לזוגיות ולאהבה שלהם. התחלנו לארגן ולהנחות סדנאות וערבים כאלו בעצמנו, כי הבנו את הכח של ההיכרות עם אנשים חדשים, במפגשים, במעגלים. כי זה מה שעבד לשנינו בצורה מצוינת. עד שבחור שחזר מהודו התחתן עם בחורה חרדית.
  ובינינו, בכל מקום אחר, כנראה שלא הייתי נותן לזה צ’אנס. בטוח שגם אתם רוצים להתחיל לחיות את החיים, ממש עכשיו! עם בן/בת זוג משמעותיים!
2019 © כל הזכויות שמורות ל-b.y פשוט ליצור אהבה